תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

משלחת של קציני משטרה בכירים מגרמניה ביקרה בראשון-לציון

 

משלחת של קציני משטרה בכירים מגרמניה

 

ביקרה בראשון לציון

 

המשלחת הגיעה על מנת ללמוד מהעיר על נושא אירועים המוניים ואבטחה, סיירו ביום הזיכרון ואף סיירו בבמות יום העצמאות. ראש העירייה, רז קינסטליך: "כבוד עבורנו שבאים ללמוד מניסיוננו ויכולותינו, יש לנו יחסי חוץ מצוינים עם הערים התאומות ונמשיך לשמור על שיתוף הפעולה הפורה."

 

משלחת קציני משטרה מגרמניה מבקרת בעיר ראשון-לציון

 

משלחת המונה 9 קצינים בכירים מהעיר מינסטר, העיר התאומה של ראשון לציון בגרמניה, הגיעו בשבוע שעבר לביקור בראשון לציון על מנת ללמוד מהעיר על נושא אירועים המוניים ואבטחה. אגף קשרי חוץ של העירייה  תיאמה את הביקור. האורחים נפגשו עם החברה לביטון וסדר ציבורי, קיבלו סקירה רחבה ממנכ"ל החברה מר מוטי נחמני, סיירו ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל באנדרטאות, נפגשו עם ראש העיר, רז קינסטליך בבית יד לבנים ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל והניחו זר  לזכרם של הנופלים.

ראש משלחת קציני משטרה מגרמניה מניח זר לזכר הנופלים בבית יד לבנים  בראשון-לציון

 

בנוסף השתתפה המשלחת ביום העצמאות של מדינת ישראל וסיירה יחד עם המשטרה והחברה לביטחון בבמות המרכזיות בעיר. בסיום הביקור אמר ראש המשלחת: "למדנו המון, נהנינו ובעיקר, הכרנו אנשים מדהימים"

 

ראש העירייה, רז קינסטליך: "כבוד עבורנו שבאים ללמוד מניסיוננו ויכולותינו, יש לנו יחסי חוץ מצוינים עם הערים התאומות ונמשיך לשמור על שיתוף הפעולה הפורה."

 

אנט בן שחר, מנהלת קשרי החוץ בעירייה:" האנשים שמגיעים אלינו מחו"ל הופכים לשגרירים שלנו בארצם. המשלחת נפעמה מהעיר ומהיכולות של החברה לביטחון והמשיכו לחזק את שיתוף הפעולה."

 

 

 

פניות הציבורדלג על פניות הציבור
חדשותדלג על חדשות
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
עבור לתוכן העמוד