תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הילד ברח מבית הספר - המוקדניות איתרו אותו במצלמות

 

הילד ברח מבית הספר-

 

המוקדניות איתרו אותו במצלמות

 

 

הילד בן העשר שנתון להצקות על מוגבלות בגופו, החליט לא להיכנס לכיתה ושהה בחניון בניין פרטי סמוך * שעתיים מורטות עצבים עברו על הורי התלמיד עד שמוקדנית וסיירת מצלמות גילו תושייה והצליחו לאתר אותו במצלמות * הם הכווינו את האב לבנו לרגע מרגש במיוחד

 

 

מוקדניות סיגל אבמו ומור כהן במוקד העירוני

בזכות המצלמות שפרוסות ברחבי העיר ותושייה של מוקדנית וסיירת מצלמות, אותר ילד בן עשר שברח מבית הספר. ביום שישי האחרון הסיע האב את בנו לבית הספר היסודי במרכז העיר. הילד, שנתון להצקות ולגלוגים על מגבלה בגופו, החליט שלא להיכנס לכיתה. הוא יצא מבית הספר ונכנס לחניון בניין פרטי בסמוך. שם הוא ישב באחת הפינות ושיחק את קרטונים וניירות שהיו פזורים שם. יועצת בית הספר יצרה קשר עם האב ושאלה אותו האם בנו הגיע לבית הספר. אז החלו החיפושים. תמונת הילד הופצה לכל פקחי החברה לבטחון וניידות החברה סיירו בסמוך לבית הספר על מנת לאתר אותו. נציגת המוקד העירוני, מור כהן, יצרה קשר עם האב ודלתה פרטים נוספים כמו צבע הבגדים, תיק ומידע נוסף שעשוי להיות רלוונטי בחיפוש. האב החליט לשתף את המוקדנית על מה שעובר על בנו. המוקדנית הניחה שהוא עשוי להיות בקרבת מקום ויחד עם סיירת המצלמות סיגל אמבאו, הן החלו לחפש אותו בכל המצלמות הפזורות בסמוך לבית הספר. סיגל עברה מצלמה אחר מצלמה עד אשר הצליחה לזהות דמות מאחורי חומה וגדר כאשר רק הראש מציץ לו מדי פעם. "ידעתי שהילד לא יתרחק יותר מדי מבית הספר, אז התחלתי לחפש במצלמות של הצמתים הקרובים, אחר כך חזרתי לסביבת בית הספר, בקושי ראו אותו, הוא היה אחרי החומה".

המוקדניות חששו שפקחים שיגיעו אליו עשויים להבהיל אותו ולכן החליטו להעלות את האב על קו הטלפון ויחד כיוונו אותו לבנו. רגע המפגש היה מרגש מאוד. האב ובנו בכו ארוכות והתחבקו. אבל גם במוקד העירוני לא נותרו אדישים לתמונה שהופיעה על המסך הגדול "זה היה רגע מרגש מאוד, בכינו אולי רבע שעה אחרי האירוע" שתפה מור כהן.

מנהלת המוקד העירוני, ניצה אבירם, שיבחה את המוקדניות ואמרה: "אני גאה בהן על הדרך שהן ניהלו את האירוע, בקור רוח ובתושייה הן לא ויתרו עד אשר איתרו את הילד. לעיריית ראשון לציון יש את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר אבל לצידה צריך גם אנשים עם ראש גדול, חשיבה מחוץ לקופסא ורגישות ואת כל אלו הן בהחלט הביאו בטיפול האירוע".

 

 

פניות הציבורדלג על פניות הציבור
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
עבור לתוכן העמוד